TPM30100ND8
MFR.Part #
TPM30100ND8
JLCPCB Part #
C52205242
Package
PDFN-8L(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4V 2.5mΩ@10V 3.6nF 30V 420pF 490pF 55nC 65W N-Channel ±20V PDFN-8L(3x3) MOSFETs ROHS