TPLMBR01S30ST5G
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPLMBR01S30ST5G
JLCPCB Part #
C2858725
Package
DFN0603-2L
Description
100mA 2A 30V 530mV@1A 700uA@30V Independent DFN0603-2L Schottky Diodes ROHS