TPET36CUS3
MFR.Part #
TPET36CUS3
JLCPCB Part #
C708972
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+125℃ 2 200W@8/20us 200nA 30pF 36V 42V 65V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS