TPSL15T1G
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPSL15T1G
JLCPCB Part #
C19829513
Package
SOT-23
Description
100nA 15V 19V 1pF 300W@8/20us 35V 8A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS