TPET24CUS3
MFR.Part #
TPET24CUS3
JLCPCB Part #
C521946
Package
SOT-23
Description
150W@8/20us 1mA 2 24V 26.7V 33pF ESD IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS