TPESD5Z24
MFR.Part #
TPESD5Z24
JLCPCB Part #
C521905
Package
SOD-523
Description
150W@8/20us 1uA 24V 26.7V 30pF 3A@8/20us 56V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS