TPB1A30-123
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPB1A30-123
JLCPCB Part #
C51886236
Package
SOD-123
Description
-40℃~+125℃ 1 Independent 1A 1mA@30V 30V 750mV@3A 9A SOD-123 Schottky Diodes ROHS