TPB1000S3
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPB1000S3
JLCPCB Part #
C7472891
Package
SOT-23
Description
1 Independent 1.16A 20uA@30V 40V 560mV@1000mA SOT-23 Schottky Diodes ROHS