TPAP2125K-3.3TRE1
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPAP2125K-3.3TRE1
JLCPCB Part #
C2937006
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 2uA 3.3V 320mV@(600mA) 5.5V 50uVrms 600mA 80dB@(100Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS