TP8.0SMDJ45CA
MFR.Part #
TP8.0SMDJ45CA
JLCPCB Part #
C53260933
Description
-55℃~+150℃ 110.1A 45V 57.5V 5uA 72.7V 8kW@10/1000us Bidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS