SMDJE64A
MFR.Part #
SMDJE64A
JLCPCB Part #
C3703515
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 29.1A 3kW 64V 71.1V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS