SRDA3.3-4DR2G
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
SRDA3.3-4DR2G
JLCPCB Part #
C19829486
Package
SOP-8
Description
15V 2uA 3.3V 3pF、7pF 4.5V 500W@8/20us Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOP-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS