TPPMEG3001EEFZ
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPPMEG3001EEFZ
JLCPCB Part #
C2858707
Package
DFN0603-2
Description
100mA 2A 30V 530mV@100mA 700uA@30V Independent DFN0603-2 Schottky Diodes ROHS