SMCJ200CA
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
SMCJ200CA
JLCPCB Part #
C53260890
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 200V 247V 324V 4.6A@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS