IRLMS2002TRPBF
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
IRLMS2002TRPBF
JLCPCB Part #
C5123957
Package
SOT-23-6
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.31nF 140pF 1V 20V 23mΩ@2.5V 2W 7.7nC@4.5V 7A 9pF SOT-23-6 MOSFETs ROHS