SDM40E20LC-TP
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
SDM40E20LC-TP
JLCPCB Part #
C53340915
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 20uA@40V 40V 5.5A 500mA 500mV@0.5A SOT-23 Schottky Diodes ROHS