TPMEG3005AESFYL
MFR.Part #
TPMEG3005AESFYL
JLCPCB Part #
C22435167
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 30V 4A 500mA 630mV@500mA 80uA@30V 0201 Schottky Diodes ROHS