PESD5Z12
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
PESD5Z12
JLCPCB Part #
C2841447
Package
SOD-523
Description
12V 14.5V 150W@8/20us 19V、30V 200nA 35pF ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS