PDY0503005-SC-89
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
PDY0503005-SC-89
JLCPCB Part #
C19268158
Package
SOT-563
Description
100nA 10A@8/20us 14V 150W@8/20us 30pF、60pF 5V 6.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOT-563 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS