GBLC24CI
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
GBLC24CI
JLCPCB Part #
C2936995
Package
SOD-323
Description
1 1pF 200nA 24V 27V 330W@8/20us 52V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS