ESDLC3V3D3B-0603
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
ESDLC3V3D3B-0603
JLCPCB Part #
C53100528
Package
SOD-523
Description
-55℃~+125℃ 0.8pF 100nA 18V 3.3V 310W@8/20us 4.2V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS