TPM3001NBX6
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPM3001NBX6
JLCPCB Part #
C47117619
Package
SOT-563
Description
-55℃~+150℃ 1.5V@100uA 100mA 13.5pF 150mW 2 N-Channel 30V 350nC@5V 6.5pF 6Ω@2.5V 8pF SOT-563 MOSFETs ROHS