ESD5Z3.3C
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
ESD5Z3.3C
JLCPCB Part #
C2827541
Description
-55℃~+125℃ 13V 15pF 3.3V 4V 70nA ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS