ESD5V0B12-523
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
ESD5V0B12-523
JLCPCB Part #
C521908
Package
SOD-523
Description
1 12pF 15V 1uA 5A@8/20us 5V 9V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS