ESD3V3U05-1006
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
ESD3V3U05-1006
JLCPCB Part #
C19829546
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+125℃ 0.45pF 1 15V 3.3V 4.2V 4A@8/20us 60W@8/20us 80nA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS