ESD12V32D-LC-0603
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
ESD12V32D-LC-0603
JLCPCB Part #
C53340876
Package
SOD-523
Description
-55℃~+125℃ 0.35pF 12V 13V 18A 200nA 22V 400W@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS