DFLS1100
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
DFLS1100
JLCPCB Part #
C7603323
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 100uA@100V 1A 50A 750mV@1A SOD-123FL Schottky Diodes ROHS