CDSOD323-T15SC
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
CDSOD323-T15SC
JLCPCB Part #
C23380848
Description
-55℃~+125℃ 1 100nA 12A@8/20us 15V 20V 30V 350W@8/20us 50pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS