BZX84C5V1LT1G-TP
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
BZX84C5V1LT1G-TP
JLCPCB Part #
C46472863
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 2uA@2V 300mW 4.8V~5.4V 480Ω 5.1V 60Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS