AQ24COM-01LTG
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
AQ24COM-01LTG
JLCPCB Part #
C23380836
Package
SOD-523
Description
-55℃~+125℃ 10pF 150W@8/20us 24V 40V 4A@8/20us 70nA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS