D24V0S1U2TQ
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
D24V0S1U2TQ
JLCPCB Part #
C23380857
Package
SOD-523
Description
-55℃~+125℃ 200nA 24V 26V 300W@8/20us 42V 50pF 7A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS