SMD500L-24V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD500L-24V
JLCPCB Part #
C3646883
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.8W 100A 10A 24V 31mΩ 5A 5mΩ 2920 Resettable Fuses ROHS