SMD0805-050-24V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD0805-050-24V
JLCPCB Part #
C3646881
Description
-40℃~+85℃ 100A 100ms 150mΩ 1A 24V 500mA 500mW 850mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS