SPX1117M3-L-3.3/TR-TD
Extended
Manufacturer
TDSEMIC
MFR.Part #
SPX1117M3-L-3.3/TR-TD
JLCPCB Part #
C42422081
Package
SOT-223
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1.1V@(1.0A) 15V 1A 3.3V 4mA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-223 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS