BZT52C4V3 W6
Extended
Manufacturer
TDSEMIC
MFR.Part #
BZT52C4V3 W6
JLCPCB Part #
C49023539
Package
SOD-123
Description
1 Independent 3uA 4.3V 4V~4.6V 500mW 600Ω 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS