TURB2403YMD-10WR3S
Extended
Manufacturer
TDPOWER
MFR.Part #
TURB2403YMD-10WR3S
JLCPCB Part #
C5358264
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 2.5A 3.3V 300kHz 4700uF 50mVp-p 88% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery、EMI suppression 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS