TVRB2415YMD-30WR3
MFR.Part #
TVRB2415YMD-30WR3
JLCPCB Part #
C5441759
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 12.7mm 15V 18V~36V 2200uF 25.4mm 25.5mm 2A 300kHz 30W 92% Short Circuit Protection、Over Current Protection Plugin,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS