TVRB2424YMD-15WR3
MFR.Part #
TVRB2424YMD-15WR3
JLCPCB Part #
C5358268
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 11mm 15W 18V~36V 24V 25.4mm 25.4mm 300kHz 470uF 625mA 89% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS