TURB2405YMD-30WR3
MFR.Part #
TURB2405YMD-30WR3
JLCPCB Part #
C5441767
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 300kHz 30W 4700uF 5V 6A 80mVp-p 92% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS