TVRB4812YMD-15WR3
MFR.Part #
TVRB4812YMD-15WR3
JLCPCB Part #
C5358270
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25A 1.5kV 11mm 12V 15W 2200uF 25.4mm 25.4mm 300kHz 36V~72V 50mVp-p 89% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS