TDK3-24S24WSL
Extended
Manufacturer
TDPOWER
MFR.Part #
TDK3-24S24WSL
JLCPCB Part #
C3033097
Package
SIP,22x10mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 125mA 24V 300kHz 330uF 3W 86% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery、Light-load high efficiency mode SIP,22x10mm Isolated Power Modules ROHS