TDK30-24S12H
Extended
Manufacturer
TDPOWER
MFR.Part #
TDK30-24S12H
JLCPCB Part #
C5441738
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12.7mm 12V 18V~36V 2.5A 25.4mm 25.5mm 300kHz 30W 3300uF 80mVp-p 92% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery Plugin,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS