TDK30-24S15H
MFR.Part #
TDK30-24S15H
JLCPCB Part #
C5441739
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1000uF、2200uF 100mVp-p 12.7mm 15V 18V~36V 25.4mm 25.5mm 2A 300kHz 30W 92% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery Plugin,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS