TD6-48S3V3-W
MFR.Part #
TD6-48S3V3-W
JLCPCB Part #
C570768
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5A 1.5kV 18V~72V 270kHz 3.3V 3300uF 50mVp-p 6W 83% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS