TDK15-24S24
MFR.Part #
TDK15-24S24
JLCPCB Part #
C2897736
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 15W 18V~36V 24V 300kHz 470uF 625mA 89% Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS