TDK10-24D12W
MFR.Part #
TDK10-24D12W
JLCPCB Part #
C783513
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 10W 2 2200uF 270kHz 420mA 50mVp-p 87% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery ±12V 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS