TDK15-24S09W
MFR.Part #
TDK15-24S09W
JLCPCB Part #
C7494320
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1.67A 15W 2200uF 300kHz 50mVp-p 84% 9V 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection Plugin,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS