YFF21AC1C474MT0Y0N
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
YFF21AC1C474MT0Y0N
JLCPCB Part #
C5344657
Package
SMD-4P,1.2x2mm
Description
-55℃~+125℃ 16V 1A 470nF ±20% SMD-4P,1.2x2mm Feed Through Capacitors ROHS