MMZ1608S202ATD25
MFR.Part #
MMZ1608S202ATD25
JLCPCB Part #
C307764
Description
-55℃~+125℃ 1 200mA 2kΩ@100MHz 900mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS