YFF18AC0J105MT0Y0E
MFR.Part #
YFF18AC0J105MT0Y0E
JLCPCB Part #
C2650909
Package
SMD-4P,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+125℃ 1uF 20mΩ 2A 6.3V ±20% SMD-4P,1.6x0.8mm Feed Through Capacitors ROHS